fbpx
,

Linnu- ja taimemotiiviga taldrik

36.00

Erilise käsitöötehnikaga kujundatud graveeritud taime- ja linnumotiiviga suur taldrik. Selline suur taldrik on praktiline igas kodus. Võib kasutada nii koogialusena, puuviljavaagnana kui ka praetaldrikuna. Läbimõõt 28 cm, kõrgus 2 cm. Meister Helemall Maask.

Laost otsas

Graveeritud taime- ja linnumotiiviga suur taldrik. Läbimõõt 28 cm, kõrgus 2 cm.

Linnu- ja taimemotiiviga taldrik on inspireeritud Peipsimaa kohaliku köögi praktilistest vajadustest. 28-sentimeetrilise läbimõõduga taldrikule mahub korralik virn ülepanni pannkooke ehk pliine. Või teenib käsitöö taldrik väärika alusena värskelt ahjust toodud suurt suitsukala. Kaunis muster loob meeleolu, et asetada sellele ka täismõõdus pidupäeva tort.

Sinine värv toonitab kohalikku temperamenti, mida on mõjutanud nii Euroopa ühe suurima veekogu kui slaavi sugemetega piiriäärsete kultuuride lähedus. Peipsi sinine eristub rahulikumast skandinaavia sinisest oma tugeva iseloomu poolest, mis tuleneb geograafilisest ja kultuurilisest piiripealsusest.

Suure sinise taldriku mustril on kujutatud neli lille, mis sümboliseerivad nelja aastaaega või tsüklit. Nende vahele jäävad linnud, kes rändavad erinevate maade ja maailmate vahel. Nad tulevad ja lähevad,  justkui sõnumitoojad, kuulutades ette uute perioodide ja sündmuste saabumist. Maalitud linnu- ja taimemotiiviga taldrik on väärikas nii igapäevakasutuses kui märkimaks aastaringi suuremaid tähtsündmusi.

Ilma jalata madal vaagen on valmistatud naturaalvalgest kõrgkuumussavist, kaetud tumesinise angoobikihiga ja graveeritud sisse taime- ja linnumustriga. Aktsendiks on lisatud pisut punast.

Kuna igale tootele graveeritakse mustrit käsitsi ja ilma šabloonideta, siis võib muster ja värvi tugevus toodetel pisut erineda.

Selline suur taldrik on praktiline igas kodus. Võib kasutada nii koogialusena, puuviljavaagnana kui ka praetaldrikuna. Kõrgkuumuspõletus tagab esemele vastupidavuse igapäevakasutuses.

Toodet võib pesta nõudepesumasinas.

Kaal 0.8 kg
Mõõtmed 28 × 28 × 2 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.