fbpx
,

Kõrvarõngad “The Cherry”

25.00

“The Cherry” Ehtsast nahast ringi kujulised roostevabast terasest polt kinnitusega kõrvakirsid on valmistatud tootmis – ja tööstusjääkidest ning on väga kerged ja mugavad kõrvas. Nahk, mida nende kõrvarõngaste valmistamiseks kasutatakse pärineb nii jalatsivabrikust kui ka teiste nahadisainerite ülejääkidest. Valikus on erinevaid värve. Toode tuleb kinkekarbis. Meister Helen Strom.

Availability: Ainult 1 laos

“The Cherry” – aegumatud minimalistlikud nahast kõrvarõngad: Sinu täiuslik kaaslane iga päeva ja ürituse jaoks!

Otsid midagi erilist, mis rõhutaks sinu stiili ja oleks pilkupüüdev? Tutvustame sulle “The Cherry” nahast kõrvakirsid – aegumatut disaini, mis lummab minimalistliku elegantsiga. Need kõrvarõngad sobituvad ideaalselt igasse päeva – olgu see argipäev või pidulik sündmus.

“The Cherry” on ülimalt kerged ja mugavad ehted, mis lisavad viimase lihvi sinu rõivastusele. Nende minimalistlik stiil täiendab su karakterit ning toob esile sinu isikupära. Need kõrvakirsid on tehtud käsitööna, mis lisab neile ainulaadsuse ja erilisuse.

Valmistatud nahast, mis on aegumatu ja vastupidav materjal, kestavad need kõrvarõngad põlvkondade kaupa. Kasutades väärindatud nahka, aitad vältida väärtusliku materjali raiskamist, tehes keskkonnasõbraliku valiku.

Olgu sulle tähtis mugavus, stiil või vastutustundlikkus keskkonna suhtes – “The Cherry” nahast kõrvarõngad vastavad kõigile nendele kriteeriumitele. Tutvu ka teiste “The Cherry” kollektsiooni värvidega siin.

Vali “The Cherry” kõrvarõngad ja lisa oma riietusele ainulaadset sarmi ja elegantsi. Koge kvaliteetse naha puudutust ja aita väärtustada looduslikku ilu. Ole särav ja stiilne iga päev, valides need aegumatud nahast kõrvarõngad, mis on justkui sinu parimad kaaslased igas olukorras.

Pane tähele, et Sinu uus paar võib pildist veidi erineda kuna valgus mängib, ekraanid kuvavad värve erinevalt ja me tajume ka toone veidi erinevalt. 

Kõik toonid ei jää tootmisesse igavesti, sest nahk on piiratud koguses! Seega kiirusta kui ei taha ilma jääda

Dimensions 1 × 0.9 × 0.9 cm
Värv

Sinine, Punane, Kuldne valgega, Kuldne mustaga

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.