fbpx
,

Marjamustriline kruus

24.00

Kruus on sobilik nii külmade kui kuumade jookide nautimiseks. Mõnusalt mahukas maalitud marjamustriline kruus on silindrikujuline, sirge põhjaga. Sanga ülaosas on väike reljeefne mari, mis aitab sanga mõnusamini kätte haarata ja hoida. Maht 400 ml.  Meister Helemall Maask.

Laost otsas

Mõnusalt mahukas maalitud marjamustriline kruus on silindrikujuline, sirge põhjaga. Kruus on sobilik nii külmade kui kuumade jookide nautimiseks. Sanga ülaosas on väike reljeefne mari, mis aitab sanga mõnusamini kätte haarata ja hoida. Maht 400 ml. Mõnusalt mahukas kruus on valmistatud pisikeste pruunide šamoti-täppidega naturaal-valgest kõrgkuumussavist.

Marjamustriline kruus on inspireeritud antud piirkonna kõige populaarsematest metsasaadusest – mustikast. Mustikas on Lõuna-Peipsimaa looduse ihaldatuim müügiartikkel. Siinse männimetsa keskel elava rahva jaoks on mustikakorjamine nii elatus- kui ka kohati omamoodi hasartne spordiala. Kes saab kõige esimesena oma külmikud ja moosipurgid mustikaid täis?

Mahukas kruus, mida kaunistab piirkonna lemmik tunnusmari, sobib suurepäraselt toonitamaks emotsionaalset sidet Peipsimaa lõunaosa piirkonnaga ning meenutama suviseid hetki männimetsades ja matkaradadel.

Tähniline savi lisab marjamustrile armsa linnumuna efektiga tausta. Šamott savi sees parandab nii savi vormimisomadust kui vastupidavus. Pruunid täpid lisavad visuaalse efekti, mis loob maaläheduse ja koduse tunde. Käega katsudes toob kerge reljeefitunnetus välja kohaliku rahva krobelise iseloomu, mis pole igavalt sile, vaid pakub iga kokkupuutega uut tunnetust ja emotsiooni.

Suviselt mahlase olemisega marjad on maalitud angoobimaali tehnikas.

Kuna igale tootele maalitakse mustrit käsitsi ja ilma šabloonideta, siis võib muster ja värvi tugevus toodetel pisut erineda.

Kruus on silindrikujuline, sirge põhjaga. Sanga ülaosas on väike reljeefne mari, mis aitab sanga mõnusamini kätte haarata ja hoida. Kruus on sobilik nii külmade kui kuumade jookide nautimiseks.

Kõrgkuumuspõletus tagab esemele vastupidavuse igapäevakasutuses. Toodet võib pesta nõudepesumasinas.

Kaal 0.36 kg
Mõõtmed 9 × 9 × 10 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.