fbpx
,

Taimemotiiviga toos punase aktsendiga

30.00

Erilise käsitöötehnikaga kujundatud taimemotiiviga toos. Selline väike toos on praktiline igas kodus. Võib kasutada nii suhkrutoosina, soolatoosina kui ka teetoosina. Läbimõõt 11 cm, kõrgus 13 cm, mahutavus 600ml. Meister Helemall Maask.

Laost otsas

Graveeritud taimemotiiviga väike toos kaanega. Läbimõõt 11 cm, kõrgus 13 cm, mahutavus 600ml.

Taimemotiiviga toos on inspireeritud Peipsimaa kohaliku köögi praktilistest vajadustest. 600ml mahutavusega mahub sinna päris palju headust. Selline käsitöö toos teenib väärikalt suhkru- või siis soolatoosina. Kaunis muster loob meeleolu, et asetada keset lauda kõigi silmade alla.

Sinine värv toonitab kohalikku temperamenti, mida on mõjutanud nii Euroopa ühe suurima veekogu kui slaavi sugemetega piiriäärsete kultuuride lähedus. Peipsi sinine eristub rahulikumast skandinaavia sinisest oma tugeva iseloomu poolest, mis tuleneb geograafilisest ja kultuurilisest piiripealsusest.

Väikese sinise toosi mustril on kujutatud kolme lille ja punaseid marju, ning on väärikas nii igapäevakasutuses kui märkimaks aastaringi suuremaid tähtsündmusi. Sobib komplekti linnu- ja taimemotiiviga tootesarjaga.

Väike kaanega toos on valmistatud naturaalvalgest kõrgkuumussavist, kaetud tumesinise angoobikihiga ja graveeritud sisse taimemustriga. Aktsendiks on lisatud pisut punast.

Kuna igale tootele graveeritakse mustrit käsitsi ja ilma šabloonideta, siis võib muster ja värvi tugevus toodetel pisut erineda.

Selline toos on praktiline igas kodus. Võib kasutada nii suhkru-, soolatoosina kui ka mõne muu maitseaine toosina. Kõrgkuumuspõletus tagab esemele vastupidavuse igapäevakasutuses.

Toodet võib pesta nõudepesumasinas.

Kaal 0.8 kg
Mõõtmed 28 × 28 × 2 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.