fbpx
, ,

Rebastega kaartide komplekt

16.50

Rebase piltidega illustreeritud õnnitlus- ja tervituskaartide komplekt, 6 erinevat rebastega kaarti koos ümbrikega. Sisaldab: Kaisurebased, maalivad rebased, mona lisa, leivategu, loovrebased, mõtlen su peale (või Thinking of you). Ümbrikud. Meister Maiu Vares.

Tootekood: - Kategooriad: , , Sildid: , ,

Rebase piltidega illustreeritud õnnitlus- ja tervituskaartide komplekt, 6 erinevat rebastega kaarti koos ümbrikega.

Rebased on ühed toredamad olevused maailmas, ilusa oranžikaspunase kasukaga ning parajalt krutskeid täis, just nagu need illustreeritud rebase piltidega kaardid. Võid neid ühekaupa saates rõõmustada oma sõpru, kuid kaardikomplekt on ka sobiv ja praktiline kingitus emadepäevaks, armas kink vanaemale vanavanemate päevaks või ükskõik millisel tähtpäeval igale rebasearmastajale. 

Rebastega kaartide komplekt sisaldab 6 erinevat rebase piltidega tervituskaarti koos ümbrikutega: südamlik emarebane ja kutsikas kallistamas, lustakad lilli maalivad rebased, loomingulised rebaselapsed joonistamas ja mängimas, julgustav Mona Lisat maaliv rebane, kodust leiba küpsetav rebasepagar ning mõtisklev ururebane kirjaga „Mõtlen su peale“ (või inglisekeelne „Thinking of you“).

14,5 x 14,5 cm ruudu kujulised õnnitluskaardid on kahepoolsed ja seest tühjad, et Sul oleks ruumi oma kõige soojemate tervituste kirjutamiseks. Kaardid on trükitud elevandiluu tooni loodusvalgele paberile, keskkonnasõbralikult ja vastutustundlikult toodetud ning looduse säästmiseks ei ole ühe kaupa kiletaskutesse pakendatud. Ümbrikud on kaartidega sobivas toonis ning kaartidest pisut suuremad. Kaardid ja ümbrikud on postitamise jaoks pakendatud turvaliselt, et nurgad ei kortsuks.

Ekraanil nähtavad värvid võivad pisut erineda tegelikkusest.

Sisaldab: Kaisurebased, maalivad rebased, mona lisa, leivategu, loovrebased, mõtlen su peale (või thinking of you. Ümbrikud. Pakend)

Märksõnad: rebastega kaartide komplekt, rebastega kaardid, rebase piltidega kaardid, tervituskaardid, õnnitluskaardid, rebasega kingitus, kingitus rebasearmastajale, kingitus emadepäevaks, vanaemale, erinevate piltidega kaardikomplekt

Keel

Eesti, Inglise

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.