fbpx
, ,

Kaart tormise merega

3.00

Tormise merega kahepoolne õnnitluskaart – täiuslik kingitus igaks sündmuseks või kutseks! 14,5×14,5 cm suur, seest tühi, ümbrikuga. Levita inspiratsiooni ja julgust selle kauni kaardiga. Meister Maiu Vares.

Availability: Ainult 2 laos

Kutse seiklusele – Illustreeritud kahepoolne tormise mere pildiga kaart 14,5×14,5 cm, koos ümbrikuga! See tervituskaart on kujundatud, et jagada inspiratsiooni ja julgustust oma lähedastele ning sõpradele

Sobib suurepäraselt õnnitluskaardiks, kingituseks või kutseks erinevatel sündmustel. Oma kauni illustratsiooniga väljendab see kaart emotsioone ja sügavat tähendust.

Kaart on suurusega 14,5×14,5 cm, luues ideaalse tasakaalu kompaktsuse ja mõjuka kujunduse vahel. Prinditud kvaliteetsele elevandiluu tooni valgele paberile, lisades sooja ja sõbraliku välimuse.

Iga tormi taga on alati päikesepaiste, kuid selle leidmiseks tuleb leida julgus ja tegutseda. Maiu illustreeritud tormise mere pildiga õnnitluskaart julgustab teisi seikluseid otsima ja uskuma endasse. Seest tühi kaart võimaldab teil lisada oma isikliku sõnumi või kutse sündmusele.

Tervituskaart saabub koos vastava suurusega ümbrikuga, mis lisab kingitusele täiendava elegantsi. Ümbrik on vastupidav ja sobib ideaalselt kaardi turvaliseks saatmiseks või lihtsalt kauni esitlemise jaoks.

Oleme uhked, et saame pakkuda kvaliteetseid tooteid ja unikaalseid kujundusi, mis aitavad sul oma õnnitluskaardiga eristuda. Maiu illustreeritud kahepoolne tormi kaart on loodud selleks, et tuua rõõmu, inspiratsiooni ja julgustust teie ja teie lähedaste ellu. Kui soovid saada mitmesuguseid erinevaid kaardikujundusi tutvu terve Maiu kaartide koguga siin.

Avasta julge ja inspireeriv  “Tormise merega kaart” ning lisa särtsu ja positiivsust igasse tähtpäeva!

Ekraanil nähtavad värvid võivad pisut erineda tegelikkusest.

Märksõnad:  tänukaardid, õnnitluskaardid, tervituskaardid, kingitus emadepäevaks, vanaemale, kingitus kooli- või lasteaiaõpetajale, kutse, meri

Mõõtmed 15 × 0.3 × 15 cm
Keel

Eesti, Inglise

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.