fbpx
, ,

Jõulukaart “Jänkukuusk”

3.00

Jänkukuusega kahepoolne jõulukaart – täiuslik kingitus jõulurõõmu ja soojust jagamiseks oma lähedastega! 14,5×14,5 cm suur, seest tühi, ümbrikuga. Levita südamlike jõulusoove selle kauni kaardiga. Meister Maiu Vares.

Availability: Laos

Illustreeritud kahepoolne valge jänkukuusega kaart 14,5×14,5 cm, koos ümbrikuga! See lõbus jõulukaart sobib suurepäraselt südamlike jõulusoovide jagamiseks! 

See kaart on suurepärane kingitus, mis toob esile jõulurõõmu ja annab võimaluse jagada soojust oma lähedastega.

Kaart on suurusega 14,5×14,5 cm, luues ideaalse tasakaalu kompaktsuse ja mõjuka kujunduse vahel. Prinditud kvaliteetsele elevandiluu tooni valgele paberile, lisades sooja ja sõbraliku välimuse.

Jõulukaart on rohkem kui lihtsalt kingitus – see on kunstiteos, mis toob esile sinu tähelepanelikkuse ja hoolivuse. Olgu see lähedasele sõbrale või pereliikmele, see kaart lisab igale kingitusele erilise puudutuse.

Maiu illustreeritud jänkukuuse kaart ja jõuluhõnguline disain toovad esile pühade maagia. Seest tühi kaart annab sulle vabaduse väljendada oma soove ja jagada jõuluootuse rõõmu just nii, nagu soovid.

Kaart saabub koos vastava suurusega ümbrikuga, mis lisab kingitusele täiendava elegantsi. Ümbrik on vastupidav ja sobib ideaalselt kaardi turvaliseks saatmiseks või lihtsalt kauni esitlemise jaoks.

Oleme uhked, et saame pakkuda kvaliteetseid tooteid ja unikaalseid kujundusi, mis aitavad sul oma kaardiga eristuda. Maiu illustreeritud kahepoolne jänkukuusega jõulukaart on loodud selleks, et jagada jõulurõõmu ja maagiat, mis jääks meelde. Kui soovid saada mitmesuguseid erinevaid kaardikujundusi tutvu terve Maiu kaartide koguga siin.

Avasta armas  “Jänkukuusega kaart” ning lisa särtsu ja rõõmu pühadeaega!

Ekraanil nähtavad värvid võivad pisut erineda tegelikkusest.

Märksõnad: jõulukaart, kaart, jõulud, pühad, jõulumeeleolu, jänesed, valged jänesed

Dimensions 15 × 0.3 × 15 cm
Keel

Eesti, Inglise

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.