fbpx
, ,

Tänukaart jäälinnuga

3.00

Kaunilt kujundatud “Jäälinnuga Tänukaart” – ideaalne kingitus tänu ja tänulikkuse väljendamiseks. Üllata oma lähedasi,  õpetajat või äripartnerit selle erilise ja südamliku kaardiga. Kaasas ümbrik. Meister Maiu Vares.

Availability: Ainult 2 laos

Jäälinnuga tänukaart koos ümbrikega. Kaunis linnuga tänukaarti on ideaalne võimalus näidata, kui palju teie lähedased, õpetajad või äripartnerid teile tähendavad.

Linnuga tänukaart on Maiu kujundatud ja sisaldab armsat jäälinnupilti. Jäälind on sümboliks rõõmule, õnnele ja positiivsele energiale, muutes selle kaardi eriliseks ja kauniks. See väljendab tänu ja tänulikkust südamlikult ja unikaalselt. See kaart on täiuslik viis öelda “aitäh” sõpradele, perekonnale või äripartneritele.

14,5 x 14,5 cm ruudu kujulised õnnitluskaardid on kahepoolsed ja seest tühjad, et Sul oleks ruumi oma kõige soojemate tervituste kirjutamiseks. Kingituseks emadepäevaks või vanaemale on see ideaalne viis näidata, kui palju te neid armastate ja hindate. Samuti sobib see suurepäraselt kingituseks kooli- või lasteaiaõpetajale, et väljendada tänulikkust nende pühendumuse ja panuse eest. Iga tänukaart on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja trükitud elevandiluu tooni valgele paberile, keskkonnasõbralikult ja vastutustundlikult toodetud ning looduse säästmiseks ei ole ühe kaupa kiletaskutesse pakendatud. Ümbrikud on kaartidega sobivas toonis ning kaartidest pisut suuremad. Kaardid ja ümbrikud on postitamise jaoks pakendatud turvaliselt, et nurgad ei kortsuks.

Kui soovid saada mitmesuguseid erinevaid kaardikujundusi tutvu terve Maiu kaartide koguga siin.

Ekraanil nähtavad värvid võivad pisut erineda tegelikkusest.

Märksõnad:  tänukaardid, õnnitluskaardid, kingitus emadepäevaks, vanaemale, kingitus kooli- või lasteaiaõpetajale, linnuga tänukaart, aitäh õpetaja, jäälind, jäälinnuga meened

Mõõtmed 15 × 0.3 × 15 cm
Keel

Eesti, Inglise

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.