fbpx
,

Komplekt Ühtekad

120.00

Komplekt Ühtekad on peaaegu ühesugused rõivad nii lapsele kui vanemale. Õmblemisel kasutatud ökotex naturaalseid dressikangaid. Täiskasvanu suurus 46, laste pikkused 92cm ja 98 cm. Meister Nati Asi.

Kes siis ei tahaks oma emmega sarnaseid rõivaid kanda! Emme-lapse komplekti rõivad ongi omavahel väga sarnased. Sarnane kupong/pilt, sarnane taustavärv, sarnane tegumood. Erinevuseks vaid rõiva suurusnumber. Lapsed armastavad selliseid komplekte väga.

Õdede-vendade komplektide juures on samuti oluline näha sarnased välja. Kui peres on laste vanusevahe üsna väike, saab rõivale leida väikese omapärase erinevuse, et kandja ikka teaks ja tunneks oma riideesemed ära.

Antud komplekt on kergelt jõuluteemaline. Pikka varrukaga tuunikaga, millel ääres tüll. Täiskasvanul valge tüll ja tüdrukutel sädelev hõbedane. Igapäevaseks kandmiseks või pidulikumaks puhuks. Sarnaselt riietatud pere paistab eriline välja ning moodustab ühtse terviku. Tüdrukute tuunikatel on juures soojad retuusid, kuna tegu talvekomplektiga.

Komplektide funktsionaalsus on inspireeritud maalähedast ja liikuvat eluviisi harrastavatest lastest, kelle rõivad peavad olema lisaks ägedale kujundusele ka mugavad ja praktilised. Kanga tooraine on Peipsimaa toodetele omaselt looduslähedane – see on õmmeldud ökosõbralikust kangast, mis omab vastavaid sertifikaate.

Kui antud tooted inspireerisid soovima olemasolevast erinevat lahendust, siis meister on valmis tegema individuaaltellimusi. Sarnased kleidikesed, tuunikad, pluusid, dressid või isegi mütsid moodustavad ühtse terviku.

Kaal 0.1 kg
Mõõtmed 11 × 21 × 1 cm
Kujundus/suurus

Leevikestega/94-101, Ükssarv jõulutähega/104-110

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.