fbpx
,

Talvine taimetekk

10.90

Taimetekk: talvise külma kaitseks ja sobilik kasutada ka multškangana. Keskkonnasõbralik biolagunev lambavilla vilt. 100×240 cm.  Kasvuhoones, avamaal ja konteinerites. Meister Sander Veskimeister.

Availability: Laos

Parim kaitse ja multš Sinu taimedele

Mää taimetekk, mis mitte ainult ei kaitse sinu taimi, vaid parandab ka mulla niiskussisaldust ja aitab kontrollida umbrohu kasvu. See on valmistatud biolagunevast lambavilla vildist, mis muudab selle keskkonnasõbralikuks valikuks.

Omadused:

Taimede kaitse talvel: Taimetekk on ideaalne lahendus taimede kaitsmiseks talvise külma ja külmade tuulte eest. See hoiab taimed soojas ja vähendab külmakahjustusi.

Multškangana kasutamine: Villakangas võib olla ka suurepärane multškate maapinnal. See aitab säilitada mulla niiskussisaldust, takistades liigset niiskuse aurustumist ning tagades tervisliku kasvukeskkonna taimedele.

Hingavus: Meie taimetekk on valmistatud villakangast, mis on hingav materjal. See võimaldab mullal hingata ja vähendab liigset kondensatsiooni, aidates vältida mulla hallitust ja seenhaigusi.

Keskkonnasõbralik materjal: Tekk on valmistatud biolagunevast lambavilla vildist, mis ei kahjusta keskkonda. Pärast kasutamist saab selle ohutult komposteerida.

Sobib kasvuhoones, taimekonteinerites ja avamaal: See mitmekülgne toode sobib kasutamiseks erinevates keskkondades. Olgu sul kasvuhoone, taimekonteinerid või avamaa, taimetekk aitab hoida sinu taimi tugevate ja tervetena.

Umbrohutõrje: Lisaks taimede kaitsele on villakangas suurepärane vahend ka umbrohu tõrjeks. Kasutades seda mitmekordselt aitab see hoida umbrohu eemal, säilitades samal ajal pinnase niiskussisalduse.

Vaata ka teisi Mää tooteid siit.

Materjal: biolagunev lambavilla vilt.

Riba mõõdud: 100 cm x 240 cm

Märksõnad:  taimetekk, taimede kaitse, multškangas, villakangas, keskkonnasõbralik, umbrohutõrje, lambavilla vilt, biolagunev

Kaal 1 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.