fbpx
,

Puutüve kaitsekangas

2.90

Talvine tüvekangas kaitseb puid ulukite ja näriliste kahjustuste ning kevadel ka päikesepõletuse eest. Tüvekangas katab 5 cm jämeduse puu kuni 1,25 m kõrguseni. Meister Sander Veskimeister.

Availability: Laos

Talvine tüvekangas lambavillavildist – looduslähedane kaitse Sinu puudele.

Otsid tõhusat kaitsemeetodit, et hoida oma aia puid turvalisena talvel ja kevadel? Proovi meie talvist tüvekangast, mis on valmistatud biolagunevast lambavilla vildist. See on looduslähedane lahendus, mis kaitseb sinu puid ulukite, näriliste kahjustuste ja päikesepõletuse eest.

Materjal ja Mõõtmed: Meie tüvekangas on valmistatud biolagunevast lambavilla vildist, mis on mitte ainult tõhus, vaid ka keskkonnasõbralik valik. Riba mõõdud on 15 cm laiust ja 240 cm pikkust. See on piisavalt pikk, et katta 5 cm jämedune puu kuni 1,25 m kõrguseni.

Kasutamine: Tüvekanga paigaldamine on lihtne. Lihtsalt seo riba kergelt ülekattega ümber puu, alustades juure poolt. Riba lõpuosa keera tagasi kangariba alla, et tagada kindel kinnitus. Soovitame suurendada riba ülekatet kohtades, mis jäävad talvel lume alt välja ja ulatuvad ulukite ulatuskõrgusesse.

Üks eriline omadus on lambavilla loomulik lõhn, mis on tuntud ulukite peletajana. Kaitseribal olev lambavilla lõhn nõrgeneb aja jooksul, kuid säilitab oma efektiivsuse pikka aega. Kevade saabudes saad riba hõlpsasti eemaldada ja kokku kerida, valmis järgmiseks talveks.

Keskkonnasõbralik ja Praktiline: Meie tüvekaitseriba on mitte ainult efektiivne kaitse, vaid ka keskkonnasõbralik. See on kompostitav ning laguneb maapinnaga kokkupuutel umbes kahe aasta jooksul. See tähendab, et saad hoida oma aeda kaitstuna, samal ajal panustades keskkonnale.

Vaata ka teisi Mää tooteid siit.

Materjal: biolagunev lambavilla vilt.

Riba mõõdud: 15 cm x 240 cm.

Märksõnad: talvine tüvekangas, puude kaitse, ulukite kahjustused, päikesepõletus, lihtne paigaldada, keskkonnasõbralik, lambavilla vilt, biolagunev

Kaal 1 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.