fbpx
, ,

Jõulukaartide komplekt

25.20

Ruudukujulised kahepoolsed illustratsioonidega jõulukaardid koos ümbrikutega. Erinevate jõulukaartide komplekt, armsad ja naljakad metsloomapiltidega jõulukaardid, hooajalised tervitused, pühadetervitused. Meister Maiu Vares.

Availability: Laos

Erinevate jõulukaartide komplekt, armsad ja naljakad kunstniku joonistatud metslooma piltidega ruudu kujulised jõulukaardid koos ümbrikega.

On aeg saata jõulukaarte, neid, mis on südamesoojad ja täis pühaderõõmu. Sel aastal edasta oma lähedastele hooajalised tervitused just nende armsate ja naljakate metslooma piltidega illustreeritud jõulukaartidega. Võib isegi juhtuda, et nii ilusate kaartide saatmise eest teenid pühadelauas ekstra portsu jõulupudingut ning kaartide saajad hoiavad neid alles aastateks just nagu vanasti.

Komplekt sisaldab 10 erinevate piltidega kaarti ja ümbrikku: armsad lumises metsas magavad rebased, talveund magav kaisujänkuga karu, lõbusad jõulukuuse ümber tantsivad rebased, rahulik kuuga piparkoogilinn, pühademeeleolus hiirepere, armas siili pere lumes talveund magamas, jänestest jõulupuu, rähn talviste puudega, majesteetlik kits talveöös ja naljakas jõulukampsunit kuduva põdraga kaart.

14,5 x 14,5 cm ruudu kujulised kaardid on kahepoolsed ja seest tühjad, et Sul oleks ruumi oma kõige soojemate tervituste kirjutamiseks. Kaardid on trükitud elevandiluu tooni loodusvalgele paberile, keskkonnasõbralikult ja vastutustundlikult toodetud ning looduse säästmiseks ei ole ühe kaupa kiletaskutesse pakendatud. Ümbrikud on kaartidega sobivas toonis ning kaartidest pisut suuremad. Kaardid ja ümbrikud on postitamise jaoks pakendatud turvaliselt, et nurgad ei kortsuks. 

Ekraanil nähtavad värvid võivad pisut erineda.

Sisaldab: 10 erinevat kaarti (tudirebased, unekaru, kuusega tantsurebased, piparkoogilinn, kampsik, hiirepere, jänkukuusk, lumerähn, tudusiilid ja kits. Ümbrikud. Pakend.)

Märksõnad: Erinevate jõulukaartide komplekt, armsad ja naljakad metsloomapiltidega jõulukaardid, hooajalised tervitused, pühadetervitused

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.