fbpx
, ,

Tõrukese plakat, katsiku kingitus

11.0015.00

Sooneutraalne kingitus katsikuteks – armas orav plakatil oma kallist tammetõru hoidmas. Eesti kunstniku joonistatud neutraalsetes toonides illustratsioon lastetoa seinale, personaalne plakat lapse sünniandmetega. Meister Maiu Vares.

Tootekood: - Kategooriad: , , Sildid: , ,

Sooneutraalne kingitus katsikuteks – armas orav plakatil oma kallist tammetõru hoidmas. Eesti kunstniku joonistatud neutraalsetes värvides illustratsioon lastetoa seinale, personaalne plakat lapse sünniandmetega.

Sa oled alati hoitud ja armastatud, me väike tõruke! See armsa orava ja tammetõru joonistusega illustreeritud plakat on sooneutraalne ja sobib ideaalselt beebipeo või katsiku kingiks nii beebipoisile kui beebitüdrukule. Soovi korral personaliseerin pildi lapse sünniandmetega – jäta sellekohane info tellimust tehes märkuste lahtrisse. Lastetoa seinale või voodi kohale pandud plakat pakub pisipõnnile kasvades aina enam uudistamist ning kingitus jääb saajat rõõmustama aastateks. 

Plakat on A4 (21×30 cm) või ~A3 (30×40 cm) mõõdus ja sobib standard suuruses pildiraamidesse. Raam ja paspartuu ei ole komplektis. Illustratsioon on digitaalselt prinditud elevandiluu tooni naturaalvalgele paberile ning keskkonnasõbralikult ja vastutustundlikult toodetud.

Prinditud pildi servades on umbes paari cm laiune valge trükkimata ala.

Ekraanil nähtavad värvid võivad pisut erineda tegelikkusest.

Märksõnad: katsiku kingitus, armas  kingitus katsikuteks, sooneutraalne kingitus beebile, plakat lastetoa seinale, kingitus beebipoisile, beebitüdrukule, beebipeo kingitus (baby shower), personaalne lapse sünniandmetega kingitus, kingitus teisele lapsele

Mõõtmed -
Mõõt

A4 (21x30cm), A3 (30×40 cm)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.