fbpx
,

Ripats- sinine ovaal

35.00

Murtud tammepuu tükist ja epoksiidvaigust käsitsi valmistatud ovaalne ripats. Elegantse disainiga ripats sobib kandmiseks igapäevaselt kui ka pidulikele sündmustele. Meister Eneken Volkov.

Laost otsas

Murtud tammepuu tükist ja epoksiidvaigust käsitsi valmistatud ovaalne ripats. Elegantse disainiga kaelakee sobib kandmiseks igapäevaselt kui ka pidulikel sündmustel.

See kaelakee on valminud käsitööna kombineerides looduslikku tammepuitu ja tehislikku epoksiidvaiku. Tammepuu on positiivse energiaga ning elujõu ja pikaealisuse sümboliks. Puit on murtud hoolikalt, et vaigus tuleksid esile mänglevad puukiud.

Käsitsi vormitud ja poleeritud. See pikk protsess muudab pinna siidiselt siledaks  ja läikivaks.

Ripats tuleb koos ketiga ja on pakitud stiilsesse tumesinisesse karpi.

Kuna ehe on valmistatud käsitsi, siis iga üks neist on kordumatu ja omapärane.  Seega, kui soovid endale või heale sõbrale ainulaadset kingitust, on see õige valik. Vaata ka teisi Enekeni tooteid siit.

Värvid võivad sõltuvalt arvutimonitorist ja valgustingimustest veidi erineda.

Hooldus: Vajadusel võite ripatsit puhastada kuiva pehme puuvillase lapiga. Ripats on väga vastupidav ning ei purune isegi siis, kui see peaks maha kukkuma. Sära ja läbipaistvuse säilitamiseks väldi otsest pikaajalist päikesevalgust. 

Materjal: tammepuit, epoksiidvaik

Suurus: kõrgus 53 mm, laius 32 mm ja paksus 0,9 mm

Keti pikkus:  41cm

Dimensions 7.5 × 7.5 × 1.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.