fbpx
,

Musta pässiku CHAGA pulber

7.00

Musta pässiku pulber on valmistatud puhtast Peipsimaa metsast korjatud chagast ehk mustast pässikust. Musta pässiku pulber on immuunsüsteemi ja tervist toetav taimne toidulisand. Paberkott sisaldab 50 grammi naturaalse chaga (pässiku) peeneks jahvatatud pulbrit. Meister Tiit Purika.  

Laost otsas

Musta pässiku pulber sisaldab 50 grammi peeneks jahvatatud chaga pulbrit. Pulber sisaldab hulgaliselt väärtuslikke mikroelemente,- vitamiine ja -antioksüdante. Pulber on kergesti lahustuv ning seda saab hõlpsasti kasutada toitumise mitmekesistamiseks lisades seda putrudele, kohvile või hoopis valmistada erinevaid jooke (tee, ekstrakt, tinktuur jne.).

Vanarahva retsept: Sega 0.5 teelusikatäit pulbrit 200ml tassi 50˚C kuuma veega, lase selle temperatuuri juures tõmmata (hoia potis pliidiserval või termoses) miinimum 15 min kuni 24 tundi. Teed tuleks tarbida 2-3 tassi päevas kolm nädalat. Chaga pulbrit võib segada ka kohviga, kakaoga, lemmikteega või lisada pudrudesse, smuutidesse ja jogurtitesse. Päevaseks tarbimiseks soovitatud kogus on 1-3tl, 3 nädalat.

Tutvu teiste musta pässku toodetega siin

MUSTA PÄSSIKUGA SEOTUD RISKID

Mustal pässikul on verd vedeldavad omadused. Inimesed, kes kasutavad Warfarini või teisi verd vedeldavaid ravimeid ei tohiks musta pässikut kasutada.

Mustal pässikul on diabeedivastased omadused (see võib alandada veresuhkrut). Diabeetikud, kes kasutavad veresuhkrut alandavaid ravimeid, peaksid selle kasutamist vältima.

Must pässik sisaldab suures koguses oksalaate (nagu ka muide must tee) ja nagu kõiki toiduaineid, milles on kõrge oksalaadisisaldus, tuleks ka musta pässikut tarbida mõõdukalt, et vältida neerukivide teket.

Weight 0.1 kg
Dimensions 12 × 3 × 18 cm
Värv

Roosa-must, Oranž-hall

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.