fbpx
,

Linnu- ja taimemotiiviga kauss

54.00

Erilise käsitöötehnikaga kujundatud graveeritud taime- ja linnumotiiviga suur kauss. Selline suur kauss on praktiline igas kodus. Võib kasutada nii taignakausina, salatikausina kui ka puuviljakausina. Läbimõõt 26 cm, kõrgus 13 cm, mahutavus 3,5l. Meister Helemall Maask.

Laost otsas

Graveeritud taime- ja linnumotiiviga suur kauss. Läbimõõt 26 cm, kõrgus 13 cm, mahutavus 3,5l.

Linnu- ja taimemotiiviga kauss on inspireeritud Peipsimaa kohaliku köögi praktilistest vajadustest. 26-sentimeetrilise läbimõõduga kaussi mahub korralik kuhi vinegretti. Või teenib käsitöö kauss väärikalt kaunistama pidulauda ahjus küpsetatud sibulapirukatega. Kauni mustriga kauss mahutab 3,5l peipsimaa maitseid.

Sinine värv toonitab kohalikku temperamenti, mida on mõjutanud nii Euroopa ühe suurima veekogu kui slaavi sugemetega piiriäärsete kultuuride lähedus. Peipsi sinine eristub rahulikumast skandinaavia sinisest oma tugeva iseloomu poolest, mis tuleneb geograafilisest ja kultuurilisest piiripealsusest.

Suure sinise kausi mustril on kujutatud kolme lille. Nende vahele jäävad linnud, kes rändavad erinevate maade ja maailmate vahel. Nad tulevad ja lähevad,  justkui sõnumitoojad, kuulutades ette uute perioodide ja sündmuste saabumist. Maalitud linnu- ja taimemotiiviga kauss on väärikas nii igapäevakasutuses kui märkimaks aastaringi suuremaid tähtsündmusi.

Suure läbimõõduga kauss on valmistatud naturaalvalgest kõrgkuumussavist, kaetud tumesinise angoobikihiga ja graveeritud sisse taime- ja linnumustriga. Aktsendiks on lisatud pisut punast.

Kuna igale tootele graveeritakse mustrit käsitsi ja ilma šabloonideta, siis võib muster ja värvi tugevus toodetel pisut erineda.

Selline suur kauss on praktiline igas kodus. Võib kasutada nii taignakausina, salatikausina kui ka puuviljakausina. Kõrgkuumuspõletus tagab esemele vastupidavuse igapäevakasutuses.

Toodet võib pesta nõudepesumasinas.

Kaal 0.8 kg
Mõõtmed 28 × 28 × 2 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.