fbpx
,

Musta pässiku CHAGA tee

6.00

Musta pässiku tee on valmistatud puhtast Peipsimaa metsast korjatud chagast ehk mustast pässikust ja Tiidu talus kasvatatud piparmündist. Musta pässiku tee on immuunsüsteemi turgutav piparmündimatseline tee. Paberkott sisaldab 60 grammi peeneks purustatud musta pässiku puru, mis on tee maitseomaduste parendamiseks segatud Tiidu talus kasvatatud piparmündiga. Meister Tiit Purika.  

Laost otsas

Musta pässiku tee sisaldab palju inimesele vajalikke mikroelemente ja toimeaineid ning on kasulik erinevate terviseprobleemide puhul, nagu näiteks seedeelundkonna probleemid, ja samuti omab see toniseerivat ja tugevdavat efekti. Musta pässiku tõmmist võib juua nagu tavalist teed.

Musta pässiku tee piparmündiga  on  taimne tee, mis on valmistatud Eesti metsadest korjatud  chaga ehk mustast pässikust (Inonotus obliquus) ja Tiidu talus kasvatatud šokolaadimaitselisest piparmündist. Tutvu teiste musta pässku toodetega siin

 Tee valmistamine: 

 Võta 200 ml tassi kohta väike teelusikatäis teesegu (mitte kuhjaga) ja vala sellele 90 kraadine vesi. Lase tõmmata 10 minutit ja joo seda pool tundi enne sööki.

MUSTA PÄSSIKUGA SEOTUD RISKID

Mustal pässikul on verd vedeldavad omadused. Inimesed, kes kasutavad Warfarini või teisi verd vedeldavaid ravimeid ei tohiks musta pässikut kasutada.

Mustal pässikul on diabeedivastased omadused (see võib alandada veresuhkrut). Diabeetikud, kes kasutavad veresuhkrut alandavaid ravimeid, peaksid selle kasutamist vältima.

Must pässik sisaldab suures koguses oksalaate (nagu ka muide must tee) ja nagu kõiki toiduaineid, milles on kõrge oksalaadisisaldus, tuleks ka musta pässikut tarbida mõõdukalt, et vältida neerukivide teket.

Weight 0.1 kg
Dimensions 12 × 3 × 18 cm
Värv

Roosa-must, Oranž-hall

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.