fbpx
, ,

Kuubeebi plakat, katsiku kingitus

(1 ülevaade)

11.0015.00

Sooneutraalne katsiku kingitus titale, armas kuul magav triibulise mütsiga beebi valgete lindudega lendamas, illustreeritud neutraalsetes toonides plakat lastetoa seinale, personaalne lapse sünniandmetega. Meister Maiu Vares.

Tootekood: - Kategooriad: , , Sildid: , ,

Sooneutraalne katsiku kingitus titale, armas kuul magav triibulise mütsiga beebi valgete lindudega lendamas, illustreeritud neutraalsetes värvides plakat lastetoa seinale, personaalne lapse sünniandmetega.

Maga hästi, väikseke, sa oled turvalises paigas! See armsa magava lapse joonistusega illustreeritud plakat on sooneutraalne ja sobib ideaalselt beebipeo või katsiku kingiks nii beebipoisile kui beebitüdrukule. Soovi korral personaliseerin pildi lapse sünniandmetega – jäta sellekohane info tellimust tehes märkuste lahtrisse. Lastetoa seinale või voodi kohale pandud plakat pakub pisipõnnile kasvades aina enam uudistamist ning kingitus jääb saajat rõõmustama aastateks. 

Plakat on A4 (21×30 cm) või ~A3 (30×40 cm) mõõdus ja sobib standard suuruses pildiraamidesse. Raam ja paspartuu ei ole komplektis. Illustratsioon on digitaalselt prinditud elevandiluu tooni naturaalvalgele paberile ning keskkonnasõbralikult ja vastutustundlikult toodetud.

Prinditud pildi servades on umbes paari cm laiune valge trükkimata ala.

Ekraanil nähtavad värvid võivad pisut erineda tegelikkusest.

Märksõnad: katsiku kingitus, armas kingitus katsikuteks, sooneutraalne kingitus beebile, plakat lastetoa seinale, kingitus beebipoisile, beebitüdrukule, beebipeo kingitus (baby shower), personaalne lapse sünniandmetega kingitus, eesti kunstniku joonistatud illustratsioon

Mõõt

A4 (21x30cm), A3 (30×40 cm)

1 arvustus tootele Kuubeebi plakat, katsiku kingitus

  1. Liis

    Väga nunnud kaardid!

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.